Nasza Historia

 „Łączy nas pasja, a inspiruje technika"

 
jan nycek_sajn_afryka_szkolenie sluzb mundurowych_palka teleskopowa_walka wrecz_walka nozem_samoobrona dla kobiet_1.JPG

System SAJN powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie służb mundurowych dotyczących techniki i taktyki interwencji z wykorzystaniem pałki teleskopowej.

Bazą powstania Systemu była Polska Federacja Combat Kalaki. Sztuka walki combat kalaki opiera się na walce kijem, walce wręcz i walce nożem, dążąc do bezwzględnej skuteczności przy wykorzystaniu maksymalnie prostych i ergonomicznych technik.

Opierając się na doskonałej znajomości specyfiki pracy służb mundurowych, twórca Systemu SAJN, Mistrz Jan Nycek opracował i odpowiednio dostosował program i metodykę szkolenia, dzięki czemu System SAJN znakomicie wpisał się w realne potrzeby służb mundurowych oraz obowiązujące uwarunkowania prawne.

Obecnie nasz zespół składa się z doświadczonych funkcjonariuszy, instruktorów, trenerów oraz Mistrzów, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i wiedzą, tworząc nowy nurt proobronności w naszym kraju.

Jesteśmy lojalni swojej pasji i swoim nauczycielom. Podążamy także drogą i kierujemy się filozofią sztuk walki, co zobowiązuje nas do stania wyłącznie po „dobrej stronie mocy”.

Dbając o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, szukamy najlepszych rozwiązań, które wpływają na skuteczność oraz łatwość nauczania.

 

 

Wyszkoliliśmy już ponad 150 Instruktorów ze Służb Mundurowych

 
jan nycek_sajn_szkolenie sluzb mundurowych_palka teleskopowa_walka wrecz_walka nozem_samoobrona dla kobiet_1.JPG

Jako grupie instruktorów i nauczycieli zależy nam na wpływaniu na bezpieczeństwo nie tylko nasze, ale również naszych bliskich.

 

  • Jeśli wyznawane przez nas wartości są Ci bliskie,

  • Jeśli szukasz skutecznych technik w służbie prawa,

  • Jeśli chcesz zadbać o zwiększenie bezpieczeństwa swojego i swojej rodziny,

  • Albo po prostu chcesz pójść z nami drogą rozwoju i dostrzec skuteczną technikę tam, gdzie wydawało Ci się, że nie ma już nic,

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI.

Zapraszamy!


 
jan nycek_sajn_afryka_szkolenie sluzb mundurowych_palka teleskopowa_walka wrecz_walka nozem_samoobrona dla kobiet_kurs instruktorski_1.jpg