Szkolenia - Służby Mundurowe

System SAJN został stworzony na potrzeby przedstawicieli służb mundurowych, uwzględniając ich specyfikę i obowiązujące uwarunkowania prawne a także w oparciu o znajomość i analizę zagrożeń, wobec których stają przedstawiciele służb mundurowych.

 
 
 
 

Wieloletnie doświadczenie oraz zrozumienie realnych potrzeb funkcjonariuszy służb mundurowych przekłada się na znakomitą metodykę prowadzonych szkoleń.

Pracujemy w małych grupach z dużym naciskiem na przejrzystość techniki co wpływa na jej lepsze zrozumienie i efektywne przyswajanie wiedzy.

Dodatkowo programy szkoleniowe w poszczególnych specjalizacjach są ze sobą analogicznie i ściśle połączone, co również znacząco wpływa na efektywność procesu szkoleniowego.

Współpracujemy z wieloma instytucjami takimi jak Policja, Służba Celna, Służba Więzienna, Straż Graniczna czy Wojsko Polskie, prowadząc szkolenia w całym kraju a także poza jego granicami, a wśród naszych instruktorów jest wielu przedstawicieli służb mundurowych.

 
jan nycek_sajn_afryka_szkolenie sluzb mundurowych_palka teleskopowa_walka wrecz_walka nozem_samoobrona dla kobiet_5.jpg

 

Nakładem Centrum Szkolenia Specjalnego SAJN ukazała się pierwsza na świecie książka szkoleniowa dla służb mundurowych z zakresu posługiwania się wielozadaniową pałką teleskopową, której zastosowanie w pracy służb mundurowych jest jednym z głównych elementów Systemu.

Kolejnymi filarami Systemu SAJN są natomiast techniki i taktyki interwencji oraz samoobrony, a także obrona przed atakiem nożem oraz walka nożem.

 
jan nycek_sajn_afryka_szkolenie sluzb mundurowych_palka teleskopowa_walka wrecz_walka nozem_samoobrona dla kobiet_6.JPG
jan nycek_sajn_afryka_szkolenie sluzb mundurowych_palka teleskopowa_walka wrecz_walka nozem_samoobrona dla kobiet_7.JPG

 

Przedstawicielom służb mundurowych polecamy w szczególności szkolenia doskonalące oraz kursy instruktorskie.

Prowadzimy kursy w ośrodkach szkoleniowych poszczególnych formacji mundurowych, we własnej siedzibie lub w innej uzgodnionej lokalizacji.

 

Posiadamy również ofertę szkoleniową dla grup i klas mundurowych.

 

 

HARMONOGRAM

 
 

Zdjęcia z dotychczasowych szkoleń